• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/yerliburada?ref=ts&fref=ts
  • https://twitter.com/Yerliburadanet

Yerli Üreticiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam125
Toplam Ziyaret282388
Site Haritası

Coolpack


FİRMA ADI / UNVANI:

Erdemler Soğutma Isıtma Klima Tesisat İnş. Mak. San. Ve Tic. A.Ş.   

MARKA ADI:

COOLPACK,

COOLDOOR,

COOLBOX,

COOLPAN

FİRMA HAKKINDA:

Erdemler Soğutma A.Ş. 2000 yılında panel ve soğutma sektörüne yeni bir boyut getirmek, sektörün karşılaştığı geröek sorunlara yanıt verebilmek amacı ile kurulmuştur.

Firmamız halen sandwich panel, soğuk oda kapısı ve split paket cihaz üretimi, montajı ve satış sonra hizmetini sürdürmektedir. Erdemler Soğutma A.Ş'nin üretim ve hareket anlayışında sürekli müşterilerinin gereksinim ve memnuniyeti ön sırada tutulmuştur. Şirketimizin kuruluşunun üzerinden kısa süre geçmesine rağmen ürün kalitesinde mükemmellik anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti prensibi doğrultusunda hızlı bir şekilde gelişerek soğutma sektörünün vazgeçilmezleri arasında önemli bir yer edinmiştir. Hedefimiz müşteri istekleri doğrultusunda şartlarımızı zorlayarak daima kaliteyi zirvede tutmak ve sektördeki ürün yelpazesine sürekli yeni alternatifler sunmaktır.

BELGELER:

CE, TSE, TSEK, ISO 9001, GOST

ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:

ATO, SOSİAD, ASO

SEKTÖR:

Soğutma

ÜRÜNLER:

Soğuk depolar için gereken çeşitli boyutlardaki paneller, Erdemler Soğutma tarafından COOLPAN markasıyla uluslararası standartlarda üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır. COOLPAN duvar, tavan ve zemin panelleri, 60, 80, 100, 120, 150, 200 mm kalınlıklarında,115 mm eninde ve isteğe bağlı olarak 12 m boya kadar üretilebilmektedir. Duvar ve panel sacları isteğe ve kullanım alanına bağlı olarak Cr-Ni, PVC, Galvaniz ve Polyester olarak, zemin paneli ise paslanmaz, PVC ve plywood olarak üretilebilmektedir. Soğuk depo kapıları, soğuk hava depolarında fonksiyonel imal edilmiş soğuk depo kapıları büyük önem taşımaktadır. Tamamı özgün tasarım olan COOLDOOR markalı soğuk depo kapılarımız, sürgülü ve menteşeli olarak iki tipte üretilmektedir. COOLDOOR kapılarının genel özellikleri; Soğuk depo kapılarının kanat kısımları iki sac arasına poliüretan enjekte edilerek panelden imal edilirler. Kapılarımızın kalınlıkları 80mm, 120mm, 150mm’dir. Kapı, dış ortamla sürekli olarak temasta olduğu için oluşabilecek muhtemel terleme ve ısı kayıplarını önlemek amacıyla; COOLDOOR markalı kapılarımız için özel tasarladığımız kanat çerçeve profilleri hava kanallı kanat contası ve ısı bariyerli olarak donatılmıştır. Kapılarda yüzey malzemesi olarak; polyester boyalı galvaniz sac, pvc kaplı galvaniz sac ve paslanmaz sac seçenekleri mevcuttur. Kapılarımızın kasası ister özel alüminyum profilden istenirse de kanat detayı ile aynı panelden üretilebilmektedir. Kasa, ERDEMLER SOĞUTMA'ya ait özel ısı iletmeyen bağlantı elemanlarıyla panele tutturulurlar. Kasalarımız panel kalınlığına uygundur. Kapılarımızda kullanılan tüm aksesuarlar uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmiştir. Menteşeli Soğuk Oda Kapısı, Kapı iki sac arasına 4042 kg/m³ dansite poliüretan dolgulu yalıtım malzemesi ile panel kalınlıklarına göre üretilmiştir. Kapı kasası iki tip üretilmektedir; bunlar panel kasa istenirse özel alüminyum kasalı olarak üretilmektedir. Kapı yüzeyi olarak panelle uygun olarak veya isteğe bağlı polyester boyalı sac, pvc veya CrNi (paslanmaz) olarak üretilir. Kapının kalınlığı normal soğuk depolarda 80 mm, donmuş muhafaza depolarında 120 mm ve şok odalarında ise 150 mm’ dir. Kapı kilitleri uluslar arası standartlara uygun üretilmiş olup, kilitli iken içeriden açılabilen güvenlik mekanizmasına sahiptir. Menteşeler yükselen ve ayarlanabilen tip olup, kapı açıldıkça yükselerek zeminle sürtünme oranı azalmaktadır. Donmuş muhafaza oda kapılarının kasasında gerektiğinde çok kolay değişen rezistans mevcuttur. Standart ölçülerin yanında isteğe bağlı olarak özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir. 

Sürgülü Soğuk Oda Kapısı,Bar Tipi Soğuk Oda Kapısı,Seksiyonel Tip KapılaRın üretimi yapılmaktdır.

Yüksek teknoloji ile üretilmiş mikroproses kontrollu, otomatik defrostlu, prefabrik ve inşai tip soğuk depolara kısa sürede kolaylıkla monte edilebilen monoblok ve split tip soğuk depo cihazları.

ÜRETİM YERİ:

TÜRKİYE

FACEBOOK:

-

TWITTER:

-

INSTAGRAM:

-

DİĞER SOSYAL AĞLAR:

 

-
 

İNTERNET ADRESİ:

www.erdemlersogutma.com.tr

E-TİCARET SİTE ADRESİ:

-

E-POSTA ADRESİ:

info@erdemlersogutma.com.tr

TELEFON:

0312 395 4440-41

ADRES:

Serhat Mh. 1444. Sk. Nu: 28
Yenimahalle / ANKARA


Yorumlar - Yorum Yaz
Facebook
 
Yerli Ürün Pazarı
Herkese Açık grup · 11 üye
Gruba Katıl
Yerli üreticilerin ürünlerini tanıtabilecekleri ve pazarlayabilecekleri Yerliburada.net tarafından sağlanan hizmettir.
 
TwitterŞirket Kayıt Formu
 şirket kayıt formu