• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/yerliburada?ref=ts&fref=ts
  • https://twitter.com/Yerliburadanet

Yerli Üreticiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret276802
Site Haritası

Akkayalar MakinaFİRMA ADI:

Akkayalar Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti.

MARKA ADI:

Akkayalar Konveyör, Akkayalar Makina 

FİRMA HAKKINDA:

Firmamız 1987 yılında aile firması olarak kurulmuş olup alınan aile kararı ile iki ortaklı olarak 12 Mart 1997 yılında Akkayalar Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında kurumsal kimliğine kavuşmuş ve konveyör sektöründe yoluna devam etmektedir.

Kuruluş amacımız yığın taşıma endüstrisinde kullanılan bantlı-bantsız aktarma ve götürücü olarak tabir ettiğimiz konveyör taşıma sistemlerinin imalatı ve bunlara ait yedek parçalarını da (rulo, tambur, şase vb.) üreterek yurt içi ve yurt dışındaki son kullanıcılara, mühendislik firmalarına ve makine imalatçılarına pazarlamaktır.

Firmamız yönetim anlayışıyla bilinçli ve uzman kadrosuyla üretime uygun teknolojik makine parkı ile yurt içinde yurt dışında kaliteyi ön planda tutarak pazar payımızı en üst seviyeye çıkarmak hedefimiz olmuş ve olmaya devam edecektir.

Akkayalar Makina, kuruluşundan bu yana yığın taşıma endüstrisinde kullanılan konveyör ekipmanları üzerine çalışmaktadır. Günümüzde ise Türkiye çapında pazar lideri olan Akkayalar Makina, bu alanda uygulama yapan Ekipman Üreticilerinin önde gelenleriyle, Mühendislik Firmalarıyla ve Son Kullanıcı gruplarla ulusal ve uluslararası boyutta çalışmaktadır.

Akkayalar Makina yığın taşıma endüstrisinde kullanılan konveyör ekipmanları olan ruloları/makaraları, rulo şaselerini, tamburlarını ürettiği gibi bunların yedekleri olan rulman yatakları, şaselerin yan ve orta ayakları, bağlantı parçaları, ruloların üzerlerine takılan kauçuk diskler, tambur millerini flanja bağlayan konik sıkmalı pensler gibi diğer yan ekipmanları da bünyesi altında bulunduran bir aksam üreticisidir.

Akkayalar Makina sadece konveyör aksamı imalatına odaklanmayı tercih etmektedir. Bu tercih de bizim pazara ve kendi alanlarında büyük ya da küçük ölçekli konveyör üreticisi, sistem mühendisi veya gerçek son kullanıcılar olan müşterilerimize değer katmamızı sağlamaktadır.

BELGELER:

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TSEK, CE, ATEX, Marka Tescil Belgesi

ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:

Aktif İş Adamları Derneği

SEKTÖR:

Makine Parçaları

ÜRÜNLER:

Konveyör Rulosu, Konveyör Tamburu, Konveyör Şasesi, Seramik Kaplamalı Konveyör Tamburu, Su ve Toz Sızdırmazlık Keçeli Konveyör Rulosu, Konveyör Üretimi

ÜRETİM YERİ:

TÜRKİYE

FACEBOOK:

https://tr-tr.facebook.com/akkayalarkonveyor

https://tr-tr.facebook.com/pages/AKKAYALAR-KONVEY%C3%96R-MAK-SAN-T%C4%B0C-LTD-%C5%9ET%C4%B0/228774153803523

TWITTER:

https://twitter.com/akkayalar_tr

INSTAGRAM:

-

DİĞER SOSYAL AĞLAR:

-
 

İNTERNET ADRESİ:

www.akkayalar.com.tr

E-TİCARET SİTE ADRESİ:

-

E-POSTA ADRESİ:

akkayalar@akkayalar.com.tr

TELEFON:

0312 354 40 45

0312 267 07 57

ADRES:

1.Organize Sanayi Bölgesi Akhun Caddesi No:4 Sincan / ANKARA


Yorumlar - Yorum Yaz
Facebook
 
Yerli Ürün Pazarı
Herkese Açık grup · 11 üye
Gruba Katıl
Yerli üreticilerin ürünlerini tanıtabilecekleri ve pazarlayabilecekleri Yerliburada.net tarafından sağlanan hizmettir.
 
TwitterŞirket Kayıt Formu
 şirket kayıt formu