• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/yerliburada?ref=ts&fref=ts
  • https://twitter.com/Yerliburadanet

Yerli Üreticiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam133
Toplam Ziyaret282396
Site Haritası

Cosa Akıllı Kombi KitiFİRMA ADI:

Nuvıa Akıllı Enerji Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

MARKA ADI:

Cosa Akıllı Kombi Kiti

FİRMA HAKKINDA:

Nuvia Akıllı Enerji Teknolojileri; Enerjinin Verimli Tüketimini Sağlayan, Akıllı, Maliyet Etkin Ve Hayatı Kolaylaştıran Ürün Ve Servisler Geliştirmek Ve Bundan Daha Da Önemlisi Sürdürülebilir Bir Yaşama Katkı Sağlayabilmek Amacıyla 2013 Yılında Kuruldu. Bu Amaçla Farklı Alanlarda Deneyimlere Sahip, Konularında Uzman Bir Ekibi Bir Araya Getiren Nuvia, Türkiye'nin İlk Enerji Teknokenti Olan İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde Yenilikçi Projeleri Hayata Geçirerek Kullanıcılarına Tasarruf Ve Konforu Bir Arada Sağlamayı Hedefliyor.

BELGELERİNİZ:

-
 

ÜYE OLUNAN KURULUŞLAR:

-
 

SEKTÖR:

Makine ve Ekipmanları

ÜRÜNLER:

Cosa Akıllı Kombi Kiti İle Hem Konforunuz Artsın Hem De Doğalgaz Faturalarında %30’a Varan Tasarruf Edin

ÜRETİM YERİ:

TÜRKİYE

FACEBOOK:

Https://www.facebook.com/cosaakillikombikiti

TWITTER:

-

INSTAGRAM:

 

-
 

İNTERNET ADRESİ:

www.cosa.com.tr

DİĞER BİLGİLER:

Cosa Akıllı Kombi Kiti İle Hem Konforunuz Artsın Hem De Doğalgaz Faturalarında %30’a Varan Tasarruf Edin

Yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı Cosa akıllı kombi kiti, evinizin sıcaklığını evde, uykuda ya da dışarıda olma durumlarınıza göre ayarlayabilmenizi ve doğalgaz tüketiminde yüzde 30’a varan tasarruf etmenizi sağlıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Enerji Teknokenti’nde Nuvia Akıllı Enerji Teknolojileri tarafından geliştirilen Cosa, evde olup olmadığınızı akıllı telefonunuz aracılığıyla anlıyor ve evinizin sıcaklık ayarlarını otomatik olarak yapabiliyor.

Tasarımı ve üretimi nuvia akıllı enerji teknolojileri tarafından tamamı türkiye’de yapılan yeni nesil akıllı kablosuz oda termostatı cosa akıllı kombi kiti, evde olup olmadığınızı akıllı telefonunuz aracılığıyla anlıyor ve evinizin sıcaklık ayarlarını otomatik olarak yapabiliyor. Türkiye’nin ilk enerji temalı teknokenti olan istanbul teknik üniversitesi enerji teknokenti’nde bir yılı aşkın bir ar-ge süreci sonucu geliştirilen cosa, akıllı algoritmaları ile sizi ve evinizi tanıyıp daha fazla tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Akıllı telefonlara yüklenen uygulama üzerinden yönetilen cosa, programlama seçeneği ile haftalık rutininizi kolayca planlamanızı sağlıyor. Dilerseniz ev, uyku ve dışarıda modlarını cosa istasyon üzerinde yer alan tek tuşu kullanarak manuel olarak da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Türkiye’nin %72’si kombiyi yanlış kullanıyor
türkiye ısınmak için doğalgaza bağımlı bir ülke. Doğalgazın üçte biri binalarda ısınma amaçlı tüketiliyor. Fakat türkiye’de kombi sahiplerinin yüzde 72’den fazlası hatalı kombi kullanımından ötürü fazla doğalgaz tüketiyor ve yüksek meblağda faturalar ödüyor. Sonuçta kombi kullanıcıları hem kendi tüketiminin hem de ülke bazındaki tüketimin artmasına neden oluyor. Cosa akıllı kombi kiti kullanıcıları “kombiyi dışarı çıkarken ya da uyurken kapatmalı mı, kısmalı mı?” Derdinden kurtarmakla kalmıyor, doğru kullanımla tasarruf etmesini sağlıyor. Nuvia, tübitak tarafından desteklenen cosa ile tüm ekosisteme ve ülke ekonomisine de katkıda bulunmayı hedefliyor.

Akıllı telefonla evde yokken bile sıcaklık kontrolü
şık bir tasarıma sahip olan cosa, akıllı telefonlar ile birlikte kullanıldığı için kontrolün hep ev sakinlerinde olmasına imkân veriyor. Kolay kullanımlı bir uygulama üzerinden yürütülen kit yönetimi sayesinde cosa, evinizi ve yaşam şeklinizi öğrenip herhangi bir değişiklik yapmaya gerek bırakmadan, evinizin istenilen zaman, istenilen sıcaklıkta olmasını sağlıyor. Cosa, ev sakinleri uykudayken evin sıcaklığını hissedilmeyecek kadar, dışardayken ise yeniden kolayca ısıtılabileceği kadar düşürüyor. Böylece cosa akıllı kombi kiti, evi “ev”, “uyku” ve “dışarı” modlarıyla gerektiği zaman gerektiği kadar ısıtıyor ve doğalgaz tüketimini azaltıyor. Üstelik cosa tüm bunları yaparken dış hava koşullarını da dikkate alıyor.

Ayrıca haftalık rutininiz önceden programlandığında cosa, buna göre evin istenilen gün, istenilen saat, istenilen sıcaklıkta olmasını sağlıyor. Tatile giderken de cosa, kombinin kapatılıp peteklerdeki suyun donmayacak şekilde korunmasını da mümkün kılıyor. Cep telefonunuz ya evinizin internet hattında bir sorun varsa modlar arasındaki geçişler cosa istasyon üzerindeki tek bir tuşla manuel olarak da yapılabiliyor.

Kablolama yapmadan kolay montaj ve kurulum
cosa, kablosuz iletişim ve akıllı kurulum özelliği sayesinde kablo çekmeden kolayca kurulabiliyor. Cosa’nın internet bağlantısını sağlayacak dekoratif cosa istasyon salon ya da oturma odasında pencereden ya da ısı kaynaklarından uzak, sıcaklığı doğru ölçebilecek bir yere yerleştiriliyor. Cihazı sadece prize takmak yeterli oluyor. Kombinizin kontrol edilebilmesi için kombinize cosa kombi ünitesi adında küçük bir cihaz ekleniyor ve artık kombiniz akıllı telefonunuzdan ulaşılabilir oluyor.

Sadece 249 tl’ye yüksek faturalardan kurtulmak mümkün
kurulum ve montaj desteği için cosa destek ekibi her zaman müşterilerinin yanında. Çok kolay bir kuruluma sahip olmasına karşın dileyenler cosa’nın tüm Türkiye’de hizmet veren yetkili servisi aracılığıyla montaj ve kurulum desteği alabiliyor. Şık tasarımlı cosa akıllı kombi kiti’nin satış fiyatı 249 tl. Cosa, yurtiçi ve yurtdışındaki geleneksel kombi sayaçları göz önüne alındığında, hem akıllı özellikleri hem kolay kullanımı hem de uygun fiyatı sayesinde çok daha cazip.

 

E-TİCARET SİTE ADRESİ:

www.cosa.com.tr

E-POSTA ADRESİ:

destek@cosa.com.tr

TELEFON:

0212 276 11 33

ADRES:

Nuvia Akıllı Enerji Teknolojileri

İtü Ayazağa Enerji Teknokenti

Arı 6 No: 206 Maslak İstanbul


Yorumlar - Yorum Yaz
Facebook
 
Yerli Ürün Pazarı
Herkese Açık grup · 11 üye
Gruba Katıl
Yerli üreticilerin ürünlerini tanıtabilecekleri ve pazarlayabilecekleri Yerliburada.net tarafından sağlanan hizmettir.
 
TwitterŞirket Kayıt Formu
 şirket kayıt formu