• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • http://www.facebook.com/yerliburada?ref=ts&fref=ts
  • https://twitter.com/Yerliburadanet

Yerli Üreticiler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret263244
Site Haritası

Yerli GSM opratörü geliyor! Vestelcell, Türkiye'nin dördüncüsü olacak!

26/01/2020

Yerli GSM opratörü geliyor! Vestelcell, Türkiye'nin dördüncüsü olacak!

Türkiye’nin önemli şirketlerinden biri olan Vestel, haberleşme sektörüne atılıyor. Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü olarak telekomünikasyon alanında da müşterilere hizmet vermeyi planlıyor. Vestel yetkilileri,telekomünikasyon sektörüne faaliyet göstermelerinde önünü açan yönetmeliklerin yürürlüğe girmesinin etkili olduğunu söylediler. Peki yeni GSM Vestelcell ne zaman çıkacak? 

Vestel, telekomünikasyon alanında da var olacak

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Trabzon Uzun Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uzun, "Dijital çağda her gün farklı bir yeniliğe uyanıyoruz, artık yeni çağın getirdiği hız ve yaşam kalitesi hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı oluyor. Yıllardır bu topraklarda bu ülkenin insanı için ürettiği teknolojileri ulaşılabilir fiyatlarla sunup insanımızı yeni çağın getirdiği teknoloji ile buluşturuyor. Teknoloji alanında ülkemizin gururu Vestel, artık sadece beyaz eşya ve tüketici elektroniği alanında değil telekomünikasyon alanında da müşterilerine hizmet vererek dijital bir devrimi gerçekleştirmeyi hedefliyor. 

Şubat ayından yerli operatör geliyor!

Bu alanda yaptığı tüm çalışmaları ülke geneline yayılmış bin 200 bayisi ile bütünleşmiş bir şekilde yürütüyor. Artık ülke genelindeki Vestel mağazalarında kullanıcıların tüm teknoloji ihtiyacını kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çözüme kavuşturulacak. Haberleşme sektöründe çok şey değişti. Yeni yönetmelikle birlikte daha rekabetçi fiyatlar ile kullanıcıların yüzü gülecek. Bu kapsamda Şubat ayında yerli operatörümüz Vestelcell bütün mağazalarda hizmette olacak" dedi.Kaynak: https://www.kamupersoneli.net/teknoloji/yerli-gsm-opratoru-geliyor-vestelcell-turkiye-nin-dorduncusu-h85192.html

Diğer Haberlerimiz: 
http://www.yerliburada.net/?Syf=19

Haberlerimizi e-posta ile almak için sitemize üye olunuz.

63 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Facebook
 
Yerli Ürün Pazarı
Herkese Açık grup · 11 üye
Gruba Katıl
Yerli üreticilerin ürünlerini tanıtabilecekleri ve pazarlayabilecekleri Yerliburada.net tarafından sağlanan hizmettir.
 
TwitterŞirket Kayıt Formu
 şirket kayıt formu